Jdi na obsah Jdi na menu
 


::: A JE TO TADY !!!

27. 6. 2009

....A je to (opět) tady. Lidé co někdy koukaly na moje stránky vědí, že pořád něco koumám, někdy to i vypadá, ale většinou zpustoší.

Důvodem je aktualizace domácího počítače, nebo momentální antitvůrčí vize, nebo prostě fakt, že když zrovna chci něco vypotit nemám u sebe pc a potřebný administrátorský přístup k uloženým stránkám.

Zakládám si již po několikáté blog a jsem zvědav, jestli mi to alespoň na nějakou dobu vydrží. Tento blog má skvělou výhodu, že je zaprvé zdrama a za druhé má více než perfektní administrátorský přístup a jsem již nejspíše nevázán zpravovat tento web přez můj mobil.

Aby toho nebylo málo.... Dělám to především prosebe (co mi ostatně zbývá), ale budu rád, když si tyto slinty občas i někdo přečtě a třeba se zamyslí nad mýma momentálníma vizema.

Ještě k závěru bych rád upoizornil, že veškeré mnou napsané komentáře můžou být čistou satirou, momentálním rozpoložením mojí psychedelické mozkovny, nebo jen čistým výplodem práce někoho jiného... V tomto případě uvedu zdroj.....

Ale jedno je jisté: Umění pro umění.... zbytek je ,,jen´´ život

Číža / Aleister

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář